سوالات متداول
مشاوره می خواهید؟
سوالات را مطالعه کنید شاید جواب شما اینجا باشد…

آیا در شیشه های دوجداره حتماً گاز آرگون تزریق می گردد؟

در شیشه هایی که کارخانه ای و به صورت صنعتی تولید می گردد حتماً گاز آرگون تزریق می گردد. ۲ عدد سوپاپ گاز حتماً باید در بین دوجداره و در کنج ها مشاهده گردد جهت آزمایش می توانید اختلاف دمای شیشه در سطح خارج و سطح داخل منزل را مقایسه کنید. اگر شیشه ای گاز آرگون داشته باشد سطح بیرونی آن سردتر از سطح داخلی آن می باشد.

آیا در پروفیل های یو پی وی سی گالوانیزه به کار برده می شود؟

پروفیل های یو پی وی سی تنها عایق گرما و صوت می باشند، جهت استحکام بخشیدن به پروفیل های یو پی وی سی حتماً باید با توجه به ارتفاع و عرض پنجره ها از گالوانیزه های U شکل و ضخامت های مختلف (حداقل ضخامت ۱.۲۵میلی متر) استفاده کرد. کلیه یراق آلات، لولا و دستگیره و قفل در داخل این گالوانیزه ها پیچ می گردند.گالوانیزه باید به صورت یکپارچه و مثل یک کلاف داخل پروفیل یو پی وی سی شما باشد.

نقش گاز آرگون در شیشه های دوجداره چیست؟

گاز آرگون عایق حرارت می باشد و از انتقال گرما و سرما جلوگیری می نماید. تا حدودی هم باعث کاهش سرعت صوت و عایق صوتی می گردد و گازی است بی اثر که نمی گذارد در بین دوجدار شیشه واکنش شیمیایی اتفاق بیافتد و باعث تغییر رنگ و یا خوردگی شیشه گردد.

امتیازهای درب و پنجره UPVC ( یوپی وی سی) چیست؟

در پنجره های یو پی وی سی پوسته ، خراش ، بادکردن ، پوسیدگی و زنگ زدگی اتفاق نمی افتد و تعمیر و نگهداری ، رنگ خوردن لازم ندارد.

آیا این درب و پنجره ها عایق صدا میباشند؟

این درب و پنجره ها برای شیشه های دو جداره طراحی شده است، سطح انتقال صدا از این شیشه ها 40 (DB) میباشد. این شیشه ها راه حلی است برای ساختمانهای اداری و مسکونی که مشکل صدا دارند .

چرا انواع مختلف یراق و باز شو وجود دارد؟

یراق مصرفی مهمترین قسمت هر واحد درب و پنجره بوده، زیرا بیشترین استفاده و حرکت های درب و پنجره در این قسمت میباشد. بدین منظور از بهترین کیفیت  یراق آلمانی و ترک استفاده میکند. باز شو ها نیز بر طبق سلیقه مشتری انتخاب میشود. تک حالته، دو حالته و کشوئی و فولکس واگنی انواع بازشوها میباشد که طبق سلیقه مشتری و جایگاه درب و پنجره در هر اتاق تفاوت میکند.

آیا قیمت پنجره های یو پی وی سی ارتباط مستقیم با نوع پروفیل و یراق آلات دارد؟

بله، شدیداً ارتباط مستقیم با نوع پروفیل یو پی وی سی و یراق آلات مصرفی و از همه مهمتر نوع تولید و نصب دارد. جهت اطلاعات بیشتر به مقالات موجود در سایت مراجعه گردد

 

مشاوره رایگان دریافت کنید

تماس با ما
ما اینجا هستیم تا به شما مشاوره بدهیم

آدرس:

کرج ، عظیمیه ، انتهای 45 متری کاج ، بعد از کوچه امینی ساختمان مشرق زمین پلاک26 طبقه5 واحد6

تلفن پشتیبانی ما:

026-32524171 --- 026-32524187

ایمیل ما:

Taradis_Branch_Karaj@yahoo.com
Call Now Buttonمشاوره رایگان